Masz pytania?
Księgowość: 506-600-770
Ubezpieczenia: 690-970-140
Informacje o naszej działalności

Informacje o firmie

Ponad 15 lat prowadzę licencjonowane biuro podatkowe, które od samego początku działalności cechuje stabilny wzrost i rozwój. Każdego roku powiększa się grono współpracujących z nami Klientów co stanowi najbardziej wymierny wskaźnik
wysokiej jakości naszych usług.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie i odciążenie ich z obowiązków nakładanych przez politykę fiskalną państwa. Działania naszego Biura Podatkowego skupiają się głównie na obsłudze podatkowo-księgowo-kadrowej oraz na reprezentowaniu Klienta przez urzędami skarbowymi, ZUS-em i innymi instytucjami, z którymi styka się polski przedsiębiorca

Z powodzeniem i wieloma sukcesami sporządzamy wnioski o dotacje - głównie w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Podjęcie współpracy z naszą firmą eliminuje ryzyko popełnienia błędu poprzez złą interpretację przepisów podatkowych lub błędy rachunkowe. Biuro przejmuje pełną odpowiedzialność za okres współpracy, posiadając przy tym stosowne do tego typu działalności ubezpieczenia.

Nasza kadra na bieżąco uczestniczy w kursach i szkoleniach, gwarantujących umiejętność prawidłowej interpretacji zmieniających się przepisów. Dobra atmosfera współpracy wypracowana prze nasze Biuro podczas wieloletnich kontaktów
z urzędami skarbowymi i ZUS-em pozwala szybko rozwiązać większość problemów wynikających z prowadzonych przez naszych Klientów działalności.

Gwarantujemy szybkie i sprawne załatwianie wszelkich czynności związanych z księgowością, doradztwem i innymi problemami.

Obsługujemy firmy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Od kilku lat obsługujemy też firmy na terenie województwa łódzkiego. Nasza rzetelność i wysokiej jakości usługi pozwalają nam nieustannie się rozwijać i zdobywać nowych, zadowolonych klientów.

Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych i informacji.
Zaufało nam już bardzo wielu Przedsiębiorców. Zarówno ich dokumenty jak i firmowe tajemnice są u nas całkowicie bezpieczne.

«WRÓĆ NA GŁÓWNĄ
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIURO PODATKOWE – ANETA PURGAŁ z/s w Mieroszowie, przy Pl. Niepodległości 22/3
2. Inspektorem ochrony danych w Biurze Podatkowym jest Pani Aneta Purgał (biuro.aneta@gmail.com; tel. 506 600 770)
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z ofertą usług przedstawionych w umowie, marketingu bezpośredniego w odwołaniu do własnych produktów i usług oraz przesyłaniu informacji drogą elektroniczną i telefoniczną.
4. Odbiorcą Pani danych osobowych będą Urzędy Państwowe i Instytucje zgodnie z zawartą umową.
5. Pani dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego (organizacji międzynarodowych).
6. Pani dane osobowe będą archiwizowane zgodnie z obowiązującym przepisami prawa.
7. Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Ma Pani prawo wniesienia skargi do GIODO/PUODO, gdy uzna Pani, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
9. Podanie przez Panią danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy.
10. Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt. 7 ustawy o ochronie danych osobowych przysługuje Pani prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani danych ze względu na Pani szczególną sytuację, jak również - na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 8 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani danych w celach marketingowych lub wobec przekazania ich innemu administratorowi danych.